Revize a službySpolečnost ReTechnik s.r.o. je Váš dodavatel manipulační techniky a vázacích prostředků. Na základě více než dvacetiletých zkušeností z oboru prodáváme pouze nejkvalitnější produkty a výrobky českých i zahraničních firem u kterých zároveň provádíme montáž a servis.

Součástí sortimentu společnosti je prodej průběžných lanových navijáků TIRAK a MINIFOR od společnosti TRACTEL S.A.S, které se nejvíce využívají ve výtahářské technice a při montáži větrných elektráren.

V roce 2022 jsme se stali v ČR jediným držitelem certifikátů pro Generální opravy průběžných navijáků Tirak od fy. TRACTEL.

Naší specializací je také kompletní servis a revize výše uvedených zařízení ve všech provedeních, které splňují nejpřísnější standardy kvality a bezpečnosti. Činností firmy ReTechnik s.r.o. jsou revizní prohlídky, opravy vázacích a manipulačních zařízení přímo u zákazníka, osobní poradenství a bezpečnostní školení pro Vaše zaměstnance i vedoucí pracovníky. Naši technici mají veškerá povolení a certifikáty pro dané obory. (certifikáty ve formátu pdf)

Díky našemu vozovému parku rádi vyhovíme Vašim požadavkům v rámci celé České republiky. Těšíme se na dlouhodobou spolupráci.Revize a služby

ReTechnik, revize bez kolize.